Kas ir Radītprieks un kā tas radās?

Esmu Anete Bāriņa - trīs bērnu (dvīņu meitiņu un dēla) mamma un zīmola Radītprieks autore. Esmu beigusi Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes bakalaura studiju programmu kultūras un sociālajā antropoloģijā.

Mans hobijs ir radīt!

Ideja par Radītprieks dienasgrāmatu rokdarbniecēm man radās kādā negulētā naktī, kad manām dvīņu meitiņām bija aptuveni četri mēneši. Kopš tā brīža esmu veltījusi katru brīvo brīdi, lai attīstītu šo ideju. Radītprieks ir mans sirdsdarbs un hobijs reizē!

Pirmā grāmatiņa, kuru izveidoju bija Radītprieks dienasgrāmata rokdarbniecēm. Dienasgrāmatas galvenais mērķis ir strukturēt rokdarbu pierakstus. Tās lapaspuses ir īpaši izveidotas, tāpēc viegli pārskatāmas, un visa informācija par iesākto projektu rokdarbniecei ir vienuviet. Dienasgrāmatā ir iestrādāta atverama aizdares sistēma, ar kuras palīdzību var izņemt, ielikt vai mainīt lapas vietām, un iespējams iegādāties papildus lapas pēc katra vēlmēm un vajadzībām. Piedāvāju iegādāties arī papildus punktiņu, rūtiņu, milimetru papīra, balta papīra, sagataves lapu komplektus, uzlīmītes, lai katra varētu papildināt jau esošās grāmatas saturu atbilstoši savām vēlmēm. Kā arī piedāvāju īpašu roku darbu -  Radītprieka "garšīgos marķierīšus" adīšanai un tamborēšanai. 

JAUNUMS! Kad izveidoju Radītprieks dienasgrāmatu rokdarbniecēm, man pienāca neskaitāmas vēstules ar lūgumu izveidot šādu grāmatu receptēm, un tajā brīdī es sapratu, ka neesmu viena ar šo problēmu. Un pēc pieprasījuma nolēmu izveidot šādu dienasgrāmatu receptēm, kura būs pieejama drīzumā! Tās unikalitāte, tieši tāpat kā rokdarbu grāmatai,  slēpjas maināmo lapu sistēmā, lai mēs katrs varam labot recepti, kā vien vēlamies, mainīt lapas vietām pēc sirds patikas, papildināt lapas utt. Grāmata ir veidota kā sagatave, kurā pierakstīt galveno informāciju par recepti, tajā ir vieta gan sastāvdaļām, gan receptes pierakstiem. Un pats labākais, ja Tev pietrūkst vietas, Tu vari papildināt ar jaunām lapām, kā arī pievienot fotogrāfijas, pielīmēt izgriezumus utt. 

Man ir neizsakāmi liels prieks, ka varu ar Tevi kopā radīt šīs unikālās Radītprieka grāmatas. Aicinu ikvienu kļūt par savas Radītprieks dienasgrāmatas autoru jau šodien. 

Atvelc elpu no ikdienas steigas, apsēdies, ļauj mazu brīdi sev, pierakstot, plānojot, lai saglabātu atmiņā svarīgāko par savām receptēm un rokdarbiem!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

google-site-verification=J_T3ZrzMlUycyBmSE1MpU03h8bJDZw5d3WB0aUA2Z_Y